foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W oddziałach przedszkolnych pojawił się 23 września br. niecodzienny gość, był nim dzielnicowy Krzysztof Zapadka z Posterunku Policji w Łysych. Tematem spotkania było bezpieczeństwo wychowanków na drogach.

Dzieci miały okazję dowiedzieć się na czym polega praca policjanta. Utrwaliły znajomość niektórych znaków drogowych oraz numerów alarmowych. Na zakończenie dzielnicowy wręczył dla przedszkolaków kolorowankę związaną z tematyką spotkania.

Serdecznie dziękujemy Krzysztofowi Zapadce za uatrakcyjnienie zdobywania wiedzy przez naszych wychowanków na temat ruchu drogowego oraz wykazanie troski o zachowanie bezpieczeństwa dzieci.

Zdjęcia z wydarzenia w naszej szkolnej galerii.

/bs/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved