foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

 

Świetlica jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 - 16.00. Zapewnia opiekę uczniom przebywającym na świetlicy przed zajęciami lekcyjnymi i po zajęciach. 

Świetlica znajduje się na poddaszu szkoły i dysponuje dużą salą składającą się z dwóch części. Pierwsza – ze stolikami, gdzie uczniowie odrabiają lekcje, rysują, malują, grają w gry stolikowe. Tutaj też spożywają posiłki. I druga część – z dywanem do zabaw w grupach lub indywidualnych, gdzie uczniowie mogą budować z klocków, bawić się w kącikach zabaw lub oglądać ulubione bajki. W tej części znajdują się stanowiska komputerowe z dostępem do internetu.

Na zajęciach świetlicowych dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i zdolności manualne. Biorą udział w konkursach plastycznych i wiedzowych. Udzielają się teatralnie, przygotowują przedstawienia, tańczą i śpiewają. Mają także możliwość uzupełnienia swoich wiadomości lekcyjnych, odrabiania prac domowych, a wszystko to w serdecznej atmosferze, która pozwala na nawiązanie przyjaźni i umacnianie koleżeństwa.

 

Przyjdź do nas i zobacz, ile ciekawych pomysłów mamy na pracę i zabawę!

Zapraszamy do galerii szkolnej – ŚWIETLICA

Regulamin działalności świetlicy szkolnej (PDF 635 KB)

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved