foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Nasza świetlica jest miejscem, w którym uczniowie mogą przyjemnie i konstruktywnie spędzić czas przed rozpoczęciem lekcji oraz po zakończeniu zajęć lekcyjnych czekając na rodziców lub odwóz autokarem szkolnym do domu.

Świetlica jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 - 16.00.

Świetlica znajduje się na poddaszu szkoły i dysponuje dużą salą składającą się z dwóch części. Pierwsza – ze stolikami, gdzie uczniowie odrabiają lekcje, rysują, malują, grają w gry stolikowe. Tutaj też spożywają posiłki. I druga część – do zabaw w grupach lub indywidualnych, gdzie uczniowie mogą bawić się w kącikach zabaw, oglądać ulubione bajki czy uczestniczyć w zajęciach ogólnorozwojowych. W tej części znajdują się stanowiska komputerowe z dostępem do internetu.

Czas spędzony w świetlicy to czas zdobywania nowych doświadczeń i cennych umiejętności: komunikacji, współpracy i koleżeństwa.

Opiekę nad uczniami w świetlicy sprawują nauczyciele: Magdalena Bendykowska, Małgorzata Ciężar, Małgorzata Gwiazda. 

Zapraszamy uczniów w nasze przyjazne, bezpieczne i życzliwe dzieciom miejsce. Zapisu dziecka do świetlicy dokonują rodzice poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej.

Regulamin działalności świetlicy szkolnej (PDF 635 KB)

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 1313 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved