foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Szanowni Państwo,

informujemy, że komisja rekrutacyjna podała już do wiadomości wyniki naboru dzieci do klasy pierwszej oraz do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych na rok szkolny 2022/2023.

Listy przyjętych dzieci wywieszone są na drzwiach budynku szkoły (wejście główne od ul. Szkolnej, wejście od dziedzińca przy bibliotece). 

W załączeniu „Regulamin określający zasady i kryteria naboru dzieci do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych" (plik pdf, 744 KB)

/wz/

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Informujemy, że wiosenna przerwa świąteczna rozpoczyna się 14 kwietnia i potrwa do 19 kwietnia 2022 r. Do zajęć dydaktyczno – wychowawczych wracamy w środę - 20 kwietnia 2022 roku.

/as/

Informujemy, że w dniach 6, 7, 8 kwietnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły mogą uczestniczyć w Rekolekcjach Wielkopostnych w kościele pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Łysych. Harmonogram wyjść na rekolekcje został przekazany wychowawcom klas.

8 kwietnia br.( piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. W szkole zapewniamy opiekę świetlicową w godz. od 8.00 do 14.00.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w szkołach publicznych (Dz.U. 1992 nr 36 poz. 155).

/mp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved