foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klas siódmych i ósmych odbyło się 23 czerwca 2023 r o godz. 10.00. Mottem przewodnim uroczystości były słowa Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza...''.

Zakończenie roku szkolnego jest szczególnie ważnym wydarzeniem dla uczniów klas ósmych, którzy opuszczają mury szkoły. Absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody za swoje osiągnięcia, zostali również pożegnani przez przedstawicieli klas siódmych.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim więc życzymy dużo radości, relaksu i samych słonecznych dni.

Zdjęcia z wydarzenia w naszej szkolnej galerii.

/dd/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved