foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego… także zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla klas siódmych i ósmych, które odbyło się w piątek 21 czerwca 2024 r.

Było to szczególnie ważne wydarzenie dla ósmoklasistów żegnających się ze szkołą, w której spędzili wiele lat. Odebrali oni świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody za swoje osiągnięcia, zostali również pożegnani przez uczniów klas siódmych. Zanim opuścili mury szkoły złożyli uroczyste ślubowanie.

Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za rok pełen intensywnej pracy oraz zaangażowanie w życie szkoły. Absolwentom życzymy powodzenia i dostania się do wymarzonych szkół. Wszystkim życzymy udanych wakacji.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 311 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved