foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Europejski Dzień Języków obchodzony jest w całej Europie 26 września. W naszej szkole obchody na dobre wpisały się już w kalendarz imprez i trwały cały tydzień. W poniedziałek  26 września przywitały nas korytarze ozdobione flagami krajów europejskich. Uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach zorganizowanych przez nauczycielki języka angielskiego. Wśród nich znalazły się:

- Scavenger hunt - gra z kodami QR,
korytarzowa sonda  z pytaniem "Dlaczego warto uczyć się języków obcych?";
- fotobudka na korytarzu szkolnym;
- Happening Artystyczny "Symbole, flagi i charakterystyczne budowle krajów europejskich".

Ponadto lekcje okolicznościowe języka angielskiego i niemieckiego obejmowały: quizy językowe, prezentacje multimedialne, gry zespołowe.

Dzięki obchodom Europejskiego Dnia Języków uczniowie poznali wiele ciekawostek na temat języków europejskich, upewnili się, że znajomość języków pomaga nam wzajemnie się zrozumieć, przekroczyć granice oraz przy okazji dobrze się bawić.

Nasza szkolna podróż po Europie dostarczyła nam wielu ciekawych informacji oraz wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia w naszej szkolnej galerii.

/ad/ 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved