foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Za nami pierwsze zajęcia z wykorzystaniem okularów ClassVR- zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, w których wzięli udział uczniowie klasy IIa. 

Drugoklasiści mieli możliwość m.in. zajrzeć w głąb oceanu i przyjrzeć się z bliska pływającym w nim rybom i innym mieszkańcom podwodnego świata. Zobaczyli również jak wyglądają sanie Świętego Mikołaja oraz odwiedzili Marsa.

Wszystkie treści wyświetlane w okularach przekazywane były z komputera nauczyciela, dzięki czemu to nauczyciel sprawował pełną kontrolę nad realizowanym zadaniem, a uczniowie z pełnym zaangażowaniem skoncentrowani byli na obserwowanym zagadnieniu.

Okulary VR to niesamowite narzędzie interaktywne, które będziemy wykorzystywać na zajęciach. Dzięki temu nauka w naszej klasie będzie nie tylko przyjemniejsza, ale także efektywniejsza. Zajęcia dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń. Z pewnością jeszcze niejednokrotnie powtórzymy te niezwykłe doświadczenia.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej szkolnej galerii.

/kw/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved