foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku - każde dziecko go zna i uwielbia przytulać. 25 listopada 2022 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły Dzień Pluszowego Misia.

Przedszkolaki tego dnia przyszły do szkoły ze swoimi „mięciutkimi przyjaciółmi”. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię powstania tej uroczej pluszowej zabawki, wspólnie bawiły się przy piosence "Jadą, jadą misie". Obejrzały z zaciekawieniem bajkę „ Miś Uszatek” oraz wykonały piękne prace plastyczne.

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swymi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać i opowiedzieć o nich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Przedszkolaki zrealizowały kolejne zadanie nr 30 z modułu III „Kocham, lubię, szanuję” z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „ Z kulturą mi do twarzy”.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

/sp; bs/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved