foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

„Chrońmy przyrodę” to hasło tegorocznej edycji konkursu, który odbył się 29 listopada 2022 r. w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle pod patronatem Starosty Ostrołęckiego. Celem konkursu było rozwijanie ekologicznych i przyrodniczych zainteresowań dzieci i młodzieży.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Patryk Poławski i Oliwier Gajewski z klasy VIIIa uczestniczyli w zmaganiach konkursowych. W kategorii klas V-VIII Patryk Poławski zajął II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Zdjęcia z wydarzenia w naszej szkolnej galerii

/jp/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved