foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole obchodzony był bardzo aktywnie. Uczniowie klas VI, VII i VIII uczestniczyli w grze ekologicznej pod hasłem „Szanuj wodę, ratuj przyrodę” zorganizowanej przez uczniów z Koła ekologicznego.

Na terenie szkoły zlokalizowanych zostało 12 baz, na których czekały na uczestników różnorodne zadania i doświadczenia do wykonania. W grze uczestniczyło 12 drużyn, które po otrzymaniu planu szkoły musiały odszukać poszczególne bazy i wykonać znajdujące się tam zadania. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie, pierwsza na metę dotarła drużyna dziewcząt z klasy VIIIa - Amelia Lis, Amelia Zelkowska i Julita Dąbrowska, która uzyskała 108 pkt.

Wybór tematu gry nie był przypadkowy. 22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Dzień ten ma na celu przyspieszenie zmian w celu rozwiązania kryzysu związanego z wodą. A ponieważ woda ma wpływ na nas wszystkich, wszyscy musimy podjąć działania. My i nasze rodziny, szkoła i społeczność możemy coś zmienić, zmieniając sposób, w jaki korzystamy, konsumujemy i zarządzamy wodą w swoim życiu. Pamiętajmy, „Nie przelewajmy”.

Zwycięzcom gry terenowej gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w zabawę. Zdjęcia z wydarzenia w naszej szkolnej galerii.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved