foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Dzielenie się z innymi ludźmi tym co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy dokonać w swoim życiu.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas serdecznie dziękują wszystkim wolontariuszom, właścicielom i obsłudze sklepów „Biedronka” i „Lewiatan” za pomoc w przeprowadzeniu w dniach 17-18 marca 2023 r. „Wielkanocnej Zbiórki Żywności”.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich darczyńców, którzy przyłączyli się do akcji. Dzięki ich ofiarności i pracy wolontariuszy zebrano 227,75 kg artykułów spożywczych, które zostaną przekazane osobom potrzebującym i niepełnosprawnym z naszej parafii. 

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, pełnych miłości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z akcji zamieszczonych w naszej szkolnej galerii.
/aś/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved