foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Nauka przyrody czy biologii może być fascynującą przygodą, zwłaszcza na lekcjach, na których wykonuje się wiele samodzielnych obserwacji. Pomagają one w odkrywaniu tajemnic przyrody i są najcenniejszym źródłem wiedzy, zawłaszcza, że przyroda ciągle się zmienia.

Te zmiany próbowali dostrzec uczniowie klasy 4a. Korzystając z pięknej, wiosennej już pogody. Zabraliśmy ze sobą lornetki i wyruszyliśmy obserwować przyrodę wokół szkoły. Spostrzeżenia podzieliliśmy na elementy przyrody ożywionej i nieożywionej. Uczniowie wnikliwie obserwowali najbliższą  okolicę, a swoje spostrzeżenia zapisywali w zeszycie. Następnie każdy zaprezentował to, co zapisał i okazało się, że chociaż wszyscy patrzyli w te same miejsca, to jednak nie wszyscy widzieli to samo.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej niecodziennej lekcji przyrody.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved