foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie klasy VIIIa Patryk Poławski, Oliwier Gajewski i Gabriel Olszewski reprezentowali naszą szkołę w Konkursie Powiatowym z zakresu „Żywność – od producenta do konsumenta” pod hasłem „Podstawy żywienia człowieka”.

Chłopcy mieli do rozwiązania test jednokrotnego wyboru, który zawierał 40 pytań. Rywalizacja wśród wszystkich uczestników była niezwykle zacięta, gdyż aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dwukrotna dogrywka. Okazała się ona szczęśliwa dla nas, ponieważ wygrał nasz reprezentant - Patryk Poławski zajmując I miejsce wśród uczniów szkół podstawowych.

Dziękujemy chłopcom za godne reprezentowanie naszej szkoły, a Patrykowi gratulujemy zwycięstwa. Zdjęcia z konkursu w naszej szkolnej galerii.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved