foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Jak co roku, w naszej szkole, odbyła się zbiórka monet – Góra Grosza. Do akcji włączyły się wszystkie klasy naszej szkoły wraz z oddziałem ,,0”. Zebrane pieniądze zostały posegregowane i przeliczone przez nasze wolontariuszki. Następnie przekazaliśmy je na bardzo szczytny cel - pomoc psychologiczną i rzeczową dla dzieci, które jej potrzebują i tych, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Uzbieraliśmy ponad cztery kilogramy monet o różnych nominałach na łączną kwotę 300,61 zł!

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękuje Szkolne Koło Wolontariatu. Jesteście WIELCY! 

/ad/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved