foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Tradycyjnie, jak co roku, społeczność naszej szkoły uczestniczyła w Konkursie na Palmę Kurpiowską. Miło nam poinformować, że wykonane palmy zajęły wysokie miejsca. Wyniki przedstawiają się następująco: w kategorii zespołowej szkół podstawowych:

- I miejsce - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych, klasy IV – VIII,

- II miejsce - Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych; Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych, klasy 0 – III,

- III miejsce - Biblioteka Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych.

Wartości związane z krzewieniem kultury kurpiowskiej są bliskie naszej szkole, a tradycja wicia palm wciąż jest żywa i pielęgnowana jako dziedzictwo kulturowe naszego regionu. Uczniowie i nauczyciele szkoły aktywnie włączyli się w uroczyste obchody Niedzieli Palmowej. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w działania związane z wykonaniem palm konkursowych, szczególne podziękowania należą się uczniom i rodzicom naszej szkoły.

Nasze piękne palmy można podziwiać w szkolnej galerii zdjęć.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved