foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli bardzo wysokie miejsca na podium w powiatowym konkursie plastyki obrzędowej „Wielkanocne inspiracje na Kurpiach” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową SIGiE im. Karola Adamieckiego w Pełtach oraz Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Myszyńcu.

Uczniowie zajęli następujące miejsca w kategorii klas IV – VI:

I miejsce - Emilia Szablak, uczennica klasy Vb,
II miejsce – Julia Mikulska, uczennica klasy VIa,
III miejsce – Aleksander Nurczyk, uczeń klasy VIa

Wyróżnienia:

Adrian Szablak – uczeń klasy IVa;
Filip Kaczmarczyk, Michał Poławski, Aleksander Żubrowski - praca grupowa wykonana przez uczniów klasy Vb.

Wszystkim uczniom gratulujemy oraz dziękujemy za wykonanie prac na konkurs oraz reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym. Jesteśmy z Was dumni, że wkładacie tak wiele starań i pracy, co przynosi świetne efekty, a Wy odnosicie niesamowite sukcesy. Pracujcie tak dalej, a nagrody są w zasięgu Waszych marzeń!

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 6 kwietnia br. w Szkole Podstawowej SIGE w Pełtach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wręczenia nagród.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved