foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Wolontariusze z klas siódmych i ósmych z dużym zaangażowaniem przeprowadzili akcję czytania książek przedszkolakom. Wybrali się z przygotowanymi publikacjami do uczniów klasy "0" w naszej szkole, a także do Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka i Samorządowego Przedszkola w Łysych. Zostali tam przyjęci bardzo serdecznie. Maluchy miały okazję posłuchać różnych mało znanych bajek i opowieści, a słuchały z prawdziwym zainteresowaniem.

Akcja miała na celu upowszechnianie czytelnictwa w sposób ciekawy i skuteczny. Ponadto pozytywnym aspektem czytania bajek najmłodszym dzieciom przez młodzież jest solidarność międzypokoleniowa. Dziękujemy serdecznie paniom z przedszkoli, z którymi współpraca to sama przyjemność. Dziękujemy najmłodszym za przemiłe przyjęcie naszych wolontariuszy, a także naszym wspaniałym wolontariuszom, na których można liczyć również w wolne od szkoły dni.

Zdjęcia z wydarzenia w naszej szkolnej galerii.

/ad/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved