foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

18 kwietnia 2023 r. w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom „II Międzypowiatowego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych” oraz „II Międzypowiatowego konkursu piosenki anglojęzycznej”.

Z radością informujemy, że w gronie nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Laureatami konkursu wiedzy zostali:

I miejsce – Partyk Poławski, kl. VIIIa,
II miejsce – Filip Zwierciadłowski, kl. VIIIb.

Laureatką konkursu piosenki anglojęzycznej została Julia Mikulska uczennica kl.VIa, która zdobyła III miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz niegasnącego zapału do podejmowania kolejnych wyzwań i poznawania świata! Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i współpracę.

/rk/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved