foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Każdego roku 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Celem tego wydarzenia jest promowanie ochrony środowiska, poszerzanie świadomości ekologicznej i inspirowanie do życia w zgodzie z naturą.

Nasi uczniowie czynnie włączyli się w troskę o otaczającą nas przyrodę. Dołączyli do ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Posprzątali plac zabaw znajdujący się przy przystanku PKS oraz las w pobliżu szkoły. Ich zaangażowanie w akcję jest inwestycją w nasza planetę i receptą na lepszą przyszłość.

Członkowie Koła Ekologicznego na tę okoliczność przygotowali gazetkę zawierającą wiele ciekawostek na temat naszej planety oraz kilka cennych propozycji dotyczących dbania o jej zasoby. 

Zdjęcia z wydarzenia w naszej szkolnej galerii 

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved