foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

19 i 21 kwietnia 2023 r. Szkolne Koło Caritas przeprowadziło akcję charytatywną pod hasłem „Miłujmy się nie słowem, ani językiem, lecz czynem i prawdą”.

19 kwietnia br. wolontariusze spotkali się z dziećmi z Samorządowego Przedszkola w Łysych, a 21 kwietnia br. z dziećmi z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły. Spotkania miały na celu wskazać dzieciom wartość dobra. Wolontariusze rozmawiali o tym czym jest dobro, jak należy je czynić, czytali Słowo Boże. Wspólnie śpiewali i tańczyli pieśni. Na koniec każde dziecko wylosowało serduszko z dobrym uczynkiem do wykonania i otrzymało „Koronę Króla i Królowej Dobra”.

Dziękujemy przedszkolakom i wychowawczyniom za ciepłe i miłe przyjęcie wolontariuszy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Opiekunowie akcji: Agnieszka Świerszcz, ks. Michał Konopka.

/aś/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved