foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie naszej szkoły: Dorota Brodzik i Julia Mikulska z kl. VIa oraz Filip Zwierciadłowski z kl. VIIIb, wzięli udział w XIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim, który odbył się 20 kwietnia br. w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych.

W tym roku konkurs był dedykowany Wisławie Szymborskiej. Rywalizację poprzedziła ciekawa prezentacja na temat poetki. Następnie każdy z uczestników recytował wybrany utwór naszej noblistki.

Z radością informujemy, że Filip Zwierciadłowski zajął II miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy sukcesu!

Dziękujemy Filipowi, Julii i Dorocie, że wspaniale reprezentowali naszą szkołę, a organizatorom za zaproszenie i współpracę. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/mz/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved