foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV – VIII do udziału w gminnym Konkursie Literackim zorganizowanym w związku z Dniem Patrona naszej szkoły.

Liczymy na Wasze zainteresowanie oraz włączenie się w popularyzację literatury jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy, jakim jest Henryk Sienkiewicz. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym „Regulaminie Konkursu Literackiego dla uczniów szkół podstawowych Gminy Łyse” (PDF 824 KB)

Zespół humanistyczny Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza  w Łysych

/ug/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved