foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie,

zapraszamy uczniów w wieku 12 – 15 lat ze szkół Gminy Łyse oraz Gminy Myszyniec do udziału w II edycji Ekologicznej Gry Terenowej pod patronatem Wójta Gminy Łyse – Grzegorza Fabiszewskiego, organizowanej przez Szkołę Podstawową im. H. Sienkiewicza w Łysych we współpracy z Radą Rodziców działającą przy Szkole Podstawoweji m. H. Sienkiewicza w Łysych oraz GOKSiR  w Łysych.

Temat gry:  "Oszczędzaj wodę, ratuj przyrodę ”.

Realizacja gry umożliwi kształtowanie u uczniów wrażliwości ekologicznej, wytworzy przekonanie, że przyroda jest wartością wspólną, a jej stan zależy od każdego z nas. Pozwoli również na aktywne współuczestniczenie w ochronie środowiska oraz zwróci uwagę na problemy ekologiczne w najbliższym otoczeniu. Udział w grze będzie nie tylko okazją do sprawdzenia wiedzy uczniów w zakresie ekologii, ale również wspaniałą przygodą, która zwiększy zaangażowanie młodych ludzi w działania na rzecz ochrony przyrody.

·        Termin zgłoszenia udziału w Ekologicznej Grze Terenowej  do 19 maja 2023 r. 
Termin dostarczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do 19 maja 2023 r. 
Termin gry – 1 czerwca 2023 r.

Więcej informacji pod nr telefonu 29 772 50 01. 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved