foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie piosenki „Śpiewające Brzdące” dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły, 5-latków z Przedszkola Samorządowego w Łysych, 5 i 6-latków z Radosnego Zakątka w Łysych oraz 5 i 6-latków z Chatki Puchatka w Łysych.

Konkurs odbędzie się 30 maja 2023 r. o godz.10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu. Do pobrania również karta zgłoszeniowa z klauzulą informacyjną

Kochane Przedszkolaki do dzieła, czekamy na Wasze zgłoszenia!

/sp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved