foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Ekologiczny Piknik Rodzinny przyciągnął mieszkańców naszej gminy, społeczność szkolną - dzieci, młodzież i ich bliskich w niedzielę 28 maja 2023 r. na boisko szkolne. Swoją obecnością zaszczycili nas Marcin Grabowski - Kierownik Delegatury w Ostrołęce Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Radny Powiatu Ostrołęckiego - Stanisław Lipka i Wójt Gminy Łyse - Grzegorz Fabiszewski.

Pierwszym punktem były prezentacje artystyczne uczniów klas 0-III z okazji Dnia Rodziny. Podczas występu nie zabrakło wierszy, piosenek i układów tanecznych poświęconych mamie i tacie. Następnie odbył się pokaz MMA oraz Akademii Małego Sportowca.

Na gości czekały liczne atrakcje, a wśród nich: dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, eko pokój zagadek o tematyce ochrony powietrza, koło fortuny z nagrodami, eko biżuteria, sadzenie roślin antysmogowych, puzzle i gry planszowe xxl, a także atrakcyjne konkursy z nagrodami. Zostało również przygotowane zaplecze gastronomiczne.

Celem tego wydarzenia było pogłębienie wiedzy i wrażliwości ekologicznej, propagowanie zachowań ekologicznych. Był on także okazją do wspólnego spędzenia czasu i jeszcze pełniejszej integracji.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

/ad/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved