foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych odbył się 30 maja 2023 r. konkurs piosenki pt. ”Śpiewające Brzdące”, którego organizatorami były Sylwia Popielarczyk i Barbara Siwak.

Celem konkursu było wspieranie i rozwój zainteresowań muzycznych u dzieci w wieku przedszkolnym, rozbudzanie talentów wokalnych, stworzenie okazji do promowania przedszkola w środowisku lokalnym, integracja społeczności przedszkolnej.

W konkursie wzięły udział dzieci z Przedszkola Radosny Zakątek w Łysych, Przedszkola Samorządowego w Łysych oraz Oddziałów Przedszkolnych naszej szkoły. Dzieci śpiewały przygotowane przez siebie piosenki. Prezentacje przygotowanych utworów muzycznych odbyły się pod czujnym okiem jury. Wszyscy uczestnicy wykazali się niebywałymi umiejętnościami wokalnymi.

Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

W kategorii 5-latki:

I miejsce – Jakub Pisarek, Przedszkole Samorządowe Łyse,
II miejsce – Grzegorz Szczęsny, Przedszkole Samorządowe Łyse,
III miejsce – Oliwia Kur Przedszkole, Radosny Zakątek w Łysych.

W kategorii 6- latki:

I miejsce – Zofia Orzechowska, Przedszkole Radosny Zakątek w Łysych,
II miejsce – Łucja Parzych, Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych,
III miejsce – Laura Kaczmarczyk, Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych

Konkurs dostarczył dzieciom wielu wrażeń i przeżyć. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/sp;bs/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved