foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

16 czerwca 2023 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas II odwiedziły Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Wachu. Celem wycieczki było przybliżenie tradycji i kultury ziemi kurpiowskiej. Dzieci poszerzyły swoją wiedzę o regionie, zapoznały się z rękodziełem ludowym podziwiając obszerną kolekcję muzealnych zbiorów.

Uczestnicy wycieczki mieli możliwość samodzielnego wydobywania bursztynu, co sprawiło im ogromną radość. Na koniec naszej wyprawy mieliśmy przygotowane ognisko. Wszyscy bawili się świetnie i z uśmiechem na twarzy wrócili do szkoły. To była piękna lekcja pogłębiania wiedzy o regionie w którym mieszkamy.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki.

/sp; bs/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 1278 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved