foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Caritas Diecezji Łomżyńskiej rozpoczęła po raz kolejny wraz z Caritas Polska dwie ogólnopolskie akcje: „Tornister pełen uśmiechu”, „Kolega - koledze”.

Akcje mają na celu zbiórkę artykułów szkolnych lub przygotowanie pełnych wyprawek szkolnych dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji życiowej, poszkodowanym przez wojnę na Ukrainie, a także dzieciom z Syrii i Libanu, tak aby nowy rok szkolny mogły rozpocząć z uśmiechem.

Uśmiechnij się wolontariuszu Szkolnego Koła Caritas Diecezji Łomżyńskiej i zacznij z nami pomagać!

Instrukcja wsparcia: darczyńcy mogą przynosić artykuły szkolne lub pełne wyprawki do Szkolnego Koła Caritas. Zbiórka artykułów szkolnych potrwa do 19 października 2023 r., natomiast zbiórka pełnych wyprawek szkolnych: bezterminowo.

/aś/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved