foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Czym jest zdrowie psychiczne? Co warunkuje bycie w dobrym zdrowiu psychicznym? Jak poradzić sobie i wygrzebać się z dołka, który czasem nas dopada? – na te pytania młodzież klas VII i VIII zdobywała odpowiedzi podczas warsztatów "Miej lepszy dzień".

Zajęcia profilaktyczne w ramach obchodów Dnia Zdrowia Psychicznego zostały zorganizowane we współpracy z Biblioteką Publiczną w Łysych przez Beatę Pisiak - pedagoga szkolnego i Katarzynę Rynkiewicz - pedagoga specjalnego.

Dla uczniów chcących zgłębić temat dobrostanu psychicznego został przygotowany kącik czytelniczy w publicznej bibliotece z literaturą na ten temat.

Zdjęcia z wydarzenia.

/kr/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 310 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved