foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, spokoju i satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej. Niech przekazywana przez Was wiedza oraz wartości kształtują nasze pokolenie jako ludzi mądrych i odpowiedzialnych.

Życzymy wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

W imieniu całej społeczności uczniowskiej,

Samorząd Uczniowski
Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych

/rł/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved