foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Miło nam poinformować, że tytuł „Boża Nowalijka 2023” otrzymuje klasa IIa z wychowawczynią Marzeną Parzych. Klasa ta przyniosła 218 cebulek kwiatowych.

W sumie zebraliśmy 521 cebulki. Przyniesione cebulki zostały posadzone przez wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas w otoczeniu naszej szkoły. Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/aś; mk/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved