foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

„Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać”. - Mark Twain

W piątek, 13 października 2023 r. na nauczycieli i pracowników szkoły czekało wiele miłych akcentów. Symboliczne kwiaty w uczniowskich dłoniach i składane przez nich życzenia zwiastowały podniosłą atmosferę w naszej szkole.

Podczas uroczystej akademii pogodna scenka z życia szkoły miała na celu uświadomienie wartości pracy nauczyciela. Aktorzy odegrali swoje role z wielkim zaangażowaniem.

W części oficjalnej uroczystości głos zabrała dyrektor Agata Siwak, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Do życzeń przyłączył się również obecny na uroczystości ksiądz proboszcz Krzysztof Dylewski. Rada Rodziców zadbała o to, aby umilić ten dzień naszym gościom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/ad/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 284 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved