foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

11 października 2023 roku odbyło się uroczyste Ślubowanie i Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych.

W tym dniu pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami po tym, jak złożyli na sztandar szkoły ślubowanie i otrzymali akt pasowania z rąk dyrektor szkoły - Agaty Siwak oraz Wójta Gminy Łyse - Grzegorza Fabiszewskiego. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej przedstawili to, czego już w szkole się nauczyli. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci zaprezentowali swoje umiejętności.

Po zakończonej części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

/sk/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved