foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Wczesnym rankiem 16 października 2023 r. klasy IV wyruszyły na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd miał na celu integrację zespołu klasowego, upowszechnianie form aktywnego wypoczynku, poznawanie zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach i miejscach publicznych.

Pierwszym punktem były trampoliny w hangarze 646 gdzie uczniowie spędzili aktywnie czas. Kolejnym był seans w Planetarium ,,Zaczarowany globus”, podczas którego Mia - ciekawa świata dziewczynka, spędzającą wakacje u swojego dziadka, przypadkowo odkrywa na strychu jego domu tajemniczą machinę astronomiczną.

Finałem wycieczki było Muzeum Świata Iluzji na Starym Mieście. Wystawa przedstawiała tematy z zakresu matematyki, fizyki, geometrii oraz psychologii w praktyczny i zabawny sposób.

Wycieczka dostarczyła uczniom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zdjęcia z wydarzenia w galerii.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved