foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie klas siódmych wyruszyli 20 października 2023 r. na wycieczkę do stolicy. Po przyjeździe do Warszawy udali się do Łazienek Królewskich na lekcję muzealną, podczas której poznali historię Króla Stanisława Augusta. Oglądali królewskie miejsca i przedmioty oraz zwiedzali prywatne pokoje monarchy, oglądali jego ulubione obrazy i słuchali związanych z nim historii.

Kolejnym punktem wycieczki był „Dom zagadek”, gdzie aby wydostać się z pokoi, trzeba było wykazać się sprytem i logicznym myśleniem. Na szczęście wszystkim się udało i drzwi się otworzyły.

Po posiłku w Mc Donaldzie wycieczkowicze poszli do Muzeum Iluzji, gdzie przewodnik wyjaśniła na czym polega iluzja. Uczniowie zakosztowali trochę magii. Zabawa była przednia.

Mimo niezbyt sprzyjającej jesiennej pogody wycieczka się udała. Wszyscy wrócili zadowoleni. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved