foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

5 listopada - Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a. To święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe.

W oddziałach przedszkolnych obchodziliśmy ten dzień 7 listopada. W tym bajkowym dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Przedszkolaki wyruszyły w niezwykłą podróż czarodziejskim dywanem i przeżyły niezapomnianą przygodę. Rozwiązywały quizy bajkowe i uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce. Odgadywanie tytułów bajek, zagadek, rozpoznawanie bajkowych obrazków nie stanowiło żadnego problemu. Na koniec przeczytaliśmy jedną z wybranych baśni.

Zdjęcia z wydarzenia w  naszej szkolnej galerii.

/sp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved