foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Klasy piąte udały się 8 listopada 2023 r. na wycieczkę do Olsztyna.

Pierwszym punktem wyjazdu był zamek, gdzie swoje obserwacje prowadził Mikołaj Kopernik. Uczniowie wzięli udział w warsztatach, które przybliżyły sylwetkę znanego astronoma. Następnie z przewodnikiem zwiedzili wnętrze zamku. Kolejnym celem była kręgielnia, gdzie wszyscy wesoło i radośnie spędzili czas, rywalizując o miano mistrza kręgli. Potem udali się do Planetarium na seans „Nasz Wszechświat”.  Ostatnią atrakcją była wizyta w kinie i wspólne obejrzenie filmu animowanego „Polowanie na ducha”.

To była niezwykle udana wycieczka. Wszyscy wrócili zadowoleni, wyjazd dostarczył wielu wrażeń i emocji. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu

/bn/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved