foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Jak co roku społeczność naszej szkoły przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”.

10 listopada br. o symbolicznej godzinie 11.11 zebraliśmy się na hali sportowej, by uroczyście odśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego”. Jest to kontynuacja inicjatywy zorganizowanej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości naszego kraju.  Od 5-u lat nasza szkoła aktywnie włącza się w tę akcję, by wspólnie świętować kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zdjęcia z wydarzenia.

/bn/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 1265 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved