foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

10 listopada 2023 r. na hali sportowej przy naszej szkole odbył się Wieczór Patriotyczny „Z pieśnią ku Wolności”, podczas którego uczciliśmy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, uczniowie, nauczyciele oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy naszej miejscowości. Montaż słowno-muzyczny, w którym wystąpili uczniowie i nauczyciele, przybliżył zebranym historię polskich pieśni patriotycznych, był również źródłem refleksji nad trudną drogą do wolności naszego kraju. Podczas wspólnego śpiewania mogliśmy usłyszeć takie pieśni jak: „Rotę”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Przybyli ułani pod okienko”, „Szarą piechotę” oraz utwory wykonane przez uczennice-laureatki Gminnego Przeglądu Pieśni Patriotycznych.

Mamy nadzieję, że to wspólne świętowanie dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń i że zapadnie w naszej pamięci na długo. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, wspaniałym artystom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości.

Zdjęcia z wydarzenia.

/dd/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved