foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Grudzień kojarzy się wszystkim ze świętami, Mikołajem i prezentami. W poniedziałkowy poranek 11 grudnia 2023 r. klasy VIIa, VIIb, VIa i VIIIa postanowiły wybrać się do Konsulatu Świętego Mikołaja w Kętrzynie, aby osobiście zawieść swoje listy dotyczące tegorocznych prezentów.

Na miejscu zostaliśmy przywitani przez sympatycznego Elfa, który oprowadził nas po całym konsulacie, opowiadając ciekawe historie związane między innymi z Królową Śniegu. Pokazał nam również jak wydmuchuje się szklane bombki. Każdy miał okazję wykonać ozdoby choinkowe według własnego pomysłu i zabrać je ze sobą do domu. Obejrzeliśmy wystawki przepięknych, ręcznie wykonanych bombek. W drodze powrotnej zajechaliśmy na posiłek. Wracaliśmy do Łysych we wspaniałych humorach. Teraz czekamy na przybycie Mikołaja do nas, no i oczywiście na zamówione przez nas prezenty.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved