foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W okresie przedświątecznym w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast i różności. W akcję zaangażowała się solidarnie każda klasa, która przyniosła do szkoły domowej roboty wypieki.

Smakołyki, napoje, a także gadżety cieszyły się na przerwach wielkim powodzeniem nie tylko wśród uczniów, ale także wśród pracowników szkoły i rodziców. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać 5501,43 zł! Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przekazany na pomoc najbardziej potrzebującym uczniom naszej placówki.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za włączenie się w akcję szkolną, w szczególności uczniom, rodzicom, którzy wsparli naszą akcję, poświęcając swój czas i przygotowując na tę okazję przepyszne smakołyki.

Po raz kolejny udowodniliście, że macie wielkie, otwarte serca. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Opiekunowie SKW oraz SU

/ad/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved