foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

„A nadzieja znów wstąpi w nas,
nieobecnych pojawią się cienie
uwierzymy kolejny raz,
w jeszcze jedno Boże Narodzenie.”

Pod takim hasłem odbyły się w naszej szkole 21 grudnia 2023 r. Jasełka Bożonarodzeniowe, które wprowadziły całą społeczność oraz zebranych gości w przeżywanie świątecznego czasu.

Tegoroczne Jasełka pokazały nam wszystkim jak ważne jest w życiu dostrzeganie drugiego człowieka i okazywanie mu miłości, której uczy nas Jezus narodzony w Betlejemskiej grocie.

Dziękujemy naszym małym aktorom za zaangażowanie się w odgrywane przez nich role, które przeniosły nas w czasy odległego Betlejem oraz baśni Andersena. Ukazanie nam, że miłość do bliźniego oraz niesienie pomocy potrzebującym zbliża nas do Maleńkiego Jezuska - do Bożego Narodzenia.

Na ten nadchodzący okres świąteczny dyrektor szkoły Agata Siwak złożyła wszystkim życzenia, prawdziwej wiary w to, że Nowonarodzony Jezus przyjdzie do naszych serc z pełnią miłości, pokoju i radości.

Do życzeń dołączyli też zebrani na uroczystości zaproszeni gości ksiądz Krzysztof Dylewski – Proboszcz Parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Łysych, Grzegorz Fabiszewski – Wójt Gminy Łyse oraz Stanisław Lipka – Radny Powiatu Ostrołęckiego.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/ab/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 205 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved