foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W grudniu 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym konkursie „Pocztówka bożonarodzeniowa z motywem wycinanki kurpiowskiej”.  Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się inwencją twórczą i kreatywnością.

Gratulujemy Aleksandrowi Nurczyk ucz. klasy VIIa za zajęcie II miejsca. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą.

Zachęcamy do obejrzenia prac uczniów.

/aś/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved