foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły odniosły sukces muzyczny, zdobyły zaszczytne miejsca na podium!

Uczennice zostały laureatkami w grupie wiekowej - szkoły podstawowe VII – VIII w kategorii soliści.
Tytuł laureata I stopnia otrzymała Julia Mikulska z klasy VIIa.
Tytuł laureata II stopnia otrzymała Wiktoria Puchalska z klasy VIIIa.

8 stycznia 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie odbył się XVII Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek, podczas którego Rada Artystyczna doceniła talent naszych dziewczyn.

Serdecznie dziękujemy Julii i Wiktorii za udział w konkursie, za godne reprezentowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym. Gratulujemy osiągniętego sukcesu i zachęcamy do dalszej pracy.

Jesteśmy dumni, że Wasze piękne głosy są również oprawą uroczystości i wydarzeń szkolnych za co ogromnie dziękujemy. Brawo Wy!

Zdjęcia z wydarzenia.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved