foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

„Z kolędą przez wieki” to tytuł koncertu kolęd i pastorałek, który odbył się 12 stycznia 2024 r. w naszej szkole. Na wydarzeniu zgromadziło się liczne grono mieszkańców gminy Łyse i zaproszonych gości.

Występujący artyści zaprezentowali najpiękniejsze kolędy. Ich utalentowane głosy, pełne emocji i piękna, przeniosły nas w wyjątkowy nastrój Bożego Narodzenia. Koncert był również okazją do prezentacji umiejętności instrumentalnych naszych uczniów.

Dodatkowym walorem koncertu była zimowa dekoracja, która fantastycznie wpłynęła na urok kolędowania.                                                                                    

Wydarzenie to było źródłem głębokich przeżyć, przyniosło wiele radości i wprowadziło publiczność w niezwykłą atmosferę. W uroczystości wzięły udział dzieci, osoby dorosłe, a nawet całe rodziny. Była to doskonała okazja do wspólnego świętowania.

Koncert kolęd i pastorałek „Z kolędą przez wieki” był nie tylko „artystyczną ucztą”, która dostarczyła wielu wrażeń, ale również wyrazem integracji i współpracy między różnymi społecznościami.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/mk/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 303 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved