foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Wielki Bal Karnawałowy dla uczniów klas 0-III odbył się 7 lutego 2024 r. Tego dnia dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek - nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorkę Anię, która zachęcała dzieci do tańca ze skoczną i rytmiczną muzyką. Kolorowe pociągi, tańce z balonami, nauka kroków oraz układów tanecznych wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło.

Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych baniek mydlanych i dymnych. Na bal przybyli również goście honorowi: Miś, Króliczek i Myszka Mini.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok…

Wydarzenie było realizacją zadania nr. 14 z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

/mb/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved