foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie klasy VI mieli wyjątkową okazję uczestniczenia w lekcji informatyki, która przeniosła ich w zupełnie inny wymiar dzięki użyciu okularów wirtualnej rzeczywistości (VR) zakupionych w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

Lekcję rozpoczęto krótkim wprowadzeniem, w którym nauczyciel przedstawił uczniom nowe możliwości okularów. Wzbudziło to duże zainteresowanie i ciekawość wśród uczniów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie lekcji. Uczniowie otrzymali okulary VR, które założyli z podziwem i ekscytacją. Każdy uczeń miało okazję doświadczyć, jak technologia wirtualnej rzeczywistości może zmienić sposób, w jaki uczymy się i odbieramy informacje.

Tematyka obejmowała zarówno edukacyjne zagadnienia, jak i zabawę, aby w pełni wykorzystać potencjał okularów VR.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z zajęć.

/rł/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 317 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved