foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Jak myślicie, czy istnieje szkoła dla pisarzy? A może wiecie, ile trzeba mieć lat, żeby zostać pisarzem? Albo czy pisarz może robić błędy i jaki rekord świata pobiła Astrid Lindgren? Na te i inne pytania zadawane przez Joannę Olech – pisarkę i ilustratorkę, autorkę „Dynastii Miziołków”, cyklu o smoku Pomponie i wielu innych książek dla dzieci – próbowali odpowiedzieć uczniowie z klas 3a, 3b oraz 4b na spotkaniu, które odbyło się 21 lutego br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łysych.

Dzieci poznały twórczość Joanny Olech podczas konkursów i zabaw, uczniowie mogli też popisać się swoją inwencją twórczą, wymyślając historyjki o smokach. Pisarka rysowała zabawne smoki, a młodzi czytelnicy "tworzyli" historyjki.

Spotkanie pisarki z uczniami przebiegało niezwykle ciekawie, publiczność reagowała wręcz żywiołowo, nie dało się nudzić. Było to  pełne wrażeń i emocji - wspaniałe wydarzenie czytelnicze, które na długo zostanie nam w pamięci!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

/kw/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 232 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved