foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom udział w szkolnym teście dotyczącym segregacji odpadów. Wasze zaangażowanie w tym zadaniu jest niezmiernie ważne dla naszej wspólnej troski o środowisko.

Mamy przyjemność ogłosić, że ogólna świadomość w zakresie segregacji odpadów w naszej społeczności jest na bardzo wysokim poziomie. Wyniki testu pokazują, że większość uczniów doskonale radzi sobie z rozróżnianiem i właściwym sortowaniem odpadów.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy nadzieję, że nasza szkoła stanie się jeszcze bardziej ekologicznym miejscem. Przypominamy, że dbałość o środowisko zaczyna się od codziennych, małych działań, takich jak właściwa segregacja odpadów.

Zwycięzcom gratulujemy. Oto oni:

I miejsce - Maja Sawicka kl. VIIIb
II miejsce – Aleksandra Kaczmarczyk kl. VIIb
III miejsce – Karolina Rynkiewicz kl. VIIb

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tej ważnej inicjatywie.

Zdjęcia z wydarzenia w naszej szkolnej galerii.

Organizatorzy – uczniowie Szkolnego Koła Ekologicznego.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved