foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Uczniowie klas pierwszych i drugich wybrali się 5 marca 2024 r. do Ostrołęki, aby wziąć udział w przedstawieniu przygotowanym przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia pt. „Piotruś Pan”.

Oglądając spektakl na scenie OCK dzieci weszły w piękny świat magii, przygód i nieskończonych marzeń. Z zapartym tchem śledziły losy postaci z Nibylandii. Scenografia i kostiumy doskonale oddawały atmosferę bajkowego świata „Piotrusia Pana”, pozwalając widzom całkowicie zanurzyć się w magicznej historii. Wzmocnieniem przedstawienia były efekty świetlne i dźwiękowe oraz prezentacja interaktywna.

Po spektaklu wszyscy wrócili do domu pełni wrażeń. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/mp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved